NZSSRA
est. 1967



MEET OUR MEMBERS
St Orans College's approved colours
#102: St Orans College

SISSC 2021

NISSC 2021


Aon NZ

MAADI CUP™

Regatta results

logo  
 

2005 North Island Secondary Schools

 
  Printer Friendly Version updated: 16 January 2020  
 

2020 Aon Maadi Cup NoticesNewsletter - Sitemap -  

Results shown...

Following are the 2005 North Island Secondary Schools regatta results, filtered to show races with schools from the East Coast/Hawkes Bay region that competed in under-1 events.

Event 1 Boys under-16 coxless double sculls [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

B Final [ race results || race reproduction ]
6thSt John's College (Hastings) 1[ crew ]7:35:611.2.5

Event 3 Girls under-18 coxless pair oars [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

A Final [ race results || race reproduction ]
7thHastings Girls High School 1[ crew ]8:14:453.1.7
8thGisborne Girls High School 1[ crew ]8:32:533.1.1

Event 4 Boys under-17 coxed four oars [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

B Final [ race results || race reproduction ]
1stLindisfarne College 1[ crew ]6:58:484.2.3

Event 5 Boys under-15 coxed quadruple sculls [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

A Final [ race results || race reproduction ]
6thGisborne Boys High School 1[ crew ]7:15:785.1.7

Event 9 Girls under-17 coxed eight [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

A Final [ race results || race reproduction ]
2ndGisborne Girls High School 1[ crew ]7:00:739.1.6

Event 12 Girls under-15 coxed eight [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

A Final [ race results || race reproduction ]
1stGisborne Girls High School 1[ crew ]7:04:5212.1.5

Event 13 Boys under-16 coxed quadruple sculls [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

B Final [ race results || race reproduction ]
5thGisborne Boys High School 1[ crew ]7:27:4813.2.1

Event 14 Boys under-17 novice coxed four oars [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

A Final [ race results || race reproduction ]
6thNapier Boys High School 1[ crew ]7:05:6114.1.2

Event 18 Boys under-17 coxed quadruple sculls [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

B Final [ race results || race reproduction ]
6thGisborne Boys High School 1[ crew ]7:24:1818.2.1

Event 20 Girls under-15 coxless double sculls [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

B Final [ race results || race reproduction ]
7thGisborne Girls High School 1[ crew ]9:05:4720.2.7

Event 21 Girls under-18 coxed four oars [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

A Final [ race results || race reproduction ]
2ndGisborne Girls High School 1[ crew ]7:22:7521.1.5
B Final [ race results || race reproduction ]
4thTaikura Rudolf Steiner School 1[ crew ]7:58:5721.2.7

Event 24 Boys under-17 single scull [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

B Final [ race results || race reproduction ]
1stLindisfarne College 1[ crew ]8:01:0424.2.5
2ndGisborne Boys High School 2[ crew ]8:02:8024.2.4

Event 26 Boys under-16 coxed four oars [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

B Final [ race results || race reproduction ]
1stNapier Boys High School 1[ crew ]7:16:6026.2.4
7thGisborne Boys High School 1[ crew ]7:37:0326.2.6

Event 27 Girls under-18 coxless double sculls [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

A Final [ race results || race reproduction ]
6thHastings Girls High School 1[ crew ]8:09:0027.1.1

Event 28 Girls under-15 coxed quadruple sculls [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

A Final [ race results || race reproduction ]
5thGisborne Girls High School 1[ crew ]8:13:1828.1.4

Event 29 Girls under-17 coxed four oars [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

A Final [ race results || race reproduction ]
5thGisborne Girls High School 1[ crew ]8:05:0529.1.1

Event 30 Boys under-17 [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

A Final [ race results || race reproduction ]
6thGisborne Boys High School 1[ crew ]7:05:8430.1.1

Event 36 Girls under-18 coxed quadruple sculls [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

A Final [ race results || race reproduction ]
3rdGisborne Girls High School 1[ crew ]7:31:1636.1.5

Event 38 Boys under-17 coxless double sculls [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

A Final [ race results || race reproduction ]
5thGisborne Boys High School 1[ crew ]7:00:5738.1.2

Event 39 Boys under-18 single scull [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

B Final [ race results || race reproduction ]
5thNapier Boys High School 1[ crew ]8:11:2639.2.7

Event 40 Girls under-17 coxed quadruple sculls [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

B Final [ race results || race reproduction ]
5thGisborne Girls High School 1[ crew ]9:08:6540.2.3

Event 41 Girls under-15 coxed four oars [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

A Final [ race results || race reproduction ]
7thGisborne Girls High School 1[ crew ]8:22:4641.1.8

Event 42 Boys under-15 coxless double sculls [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

A Final [ race results || race reproduction ]
---Gisborne Boys High School 1[ crew ]DNF42.1.8
B Final [ race results || race reproduction ]
7thGisborne Boys High School 2[ crew ]8:10:1042.2.3

Event 44 Girls under-18 coxed eight [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

A Final [ race results || race reproduction ]
4thGisborne Girls High School 1[ crew ]7:16:8244.1.2

Event 1 Boys under-16 coxless double sculls [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Semi-final 2[ race results || race reproduction ]
5thSt John's College (Hastings) 1[ crew ]7:33:631.2.3

Event 4 Boys under-17 coxed four oars [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Semi-final 1[ race results || race reproduction ]
6thLindisfarne College 1[ crew ]7:11:234.1.6

Event 5 Boys under-15 coxed quadruple sculls [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Semi-final 2[ race results || race reproduction ]
3rdGisborne Boys High School 1[ crew ]7:11:335.2.6

Event 12 Girls under-15 coxed eight [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Semi-final 2[ race results || race reproduction ]
1stGisborne Girls High School 1[ crew ]7:20:8412.2.4

Event 13 Boys under-16 coxed quadruple sculls [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Semi-final 1[ race results || race reproduction ]
8thGisborne Boys High School 1[ crew ]7:49:2313.1.8

Event 14 Boys under-17 novice coxed four oars [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Semi-final 1[ race results || race reproduction ]
3rdNapier Boys High School 1[ crew ]7:11:8214.1.6

Event 18 Boys under-17 coxed quadruple sculls [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Semi-final 1[ race results || race reproduction ]
8thGisborne Boys High School 1[ crew ]7:41:8718.1.8

Event 20 Girls under-15 coxless double sculls [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Semi-final 2[ race results || race reproduction ]
7thGisborne Girls High School 1[ crew ]8:45:8620.2.7

Event 21 Girls under-18 coxed four oars [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Semi-final 2[ race results || race reproduction ]
1stGisborne Girls High School 1[ crew ]7:36:6721.2.5
7thTaikura Rudolf Steiner School 1[ crew ]8:09:5721.2.6

Event 24 Boys under-17 single scull [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Semi-final 1[ race results || race reproduction ]
5thGisborne Boys High School 2[ crew ]8:05:0424.1.8
Semi-final 2[ race results || race reproduction ]
5thLindisfarne College 1[ crew ]8:05:0524.2.7

Event 26 Boys under-16 coxed four oars [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Semi-final 1[ race results || race reproduction ]
5thNapier Boys High School 1[ crew ]7:24:4126.1.1
Semi-final 2[ race results || race reproduction ]
6thGisborne Boys High School 1[ crew ]7:29:0726.2.7

Event 27 Girls under-18 coxless double sculls [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Semi-final 1[ race results || race reproduction ]
4thHastings Girls High School 1[ crew ]8:12:7027.1.6

Event 28 Girls under-15 coxed quadruple sculls [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Semi-final 1[ race results || race reproduction ]
1stGisborne Girls High School 1[ crew ]7:55:8828.1.6

Event 38 Boys under-17 coxless double sculls [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Semi-final 1[ race results || race reproduction ]
3rdGisborne Boys High School 1[ crew ]7:06:4438.1.6

Event 39 Boys under-18 single scull [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Semi-final 2[ race results || race reproduction ]
7thNapier Boys High School 1[ crew ]8:33:9939.2.8

Event 40 Girls under-17 coxed quadruple sculls [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Semi-final 1[ race results || race reproduction ]
6thGisborne Girls High School 1[ crew ]7:53:1340.1.2

Event 41 Girls under-15 coxed four oars [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Semi-final 4[ race results || race reproduction ]
2ndGisborne Girls High School 1[ crew ]8:01:6441.4.3

Event 42 Boys under-15 coxless double sculls [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Semi-final 1[ race results || race reproduction ]
6thGisborne Boys High School 2[ crew ]7:54:0142.1.8
Semi-final 2[ race results || race reproduction ]
4thGisborne Boys High School 1[ crew ]7:34:0142.2.7
 

Event 1 Boys under-16 coxless double sculls [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Repechage 1[ race results || race reproduction ]
1stSt John's College (Hastings) 1[ crew ]7:50:391.1.4
Repechage 4[ race results || race reproduction ]
5thGisborne Boys High School 1[ crew ]8:40:611.4.2

Event 3 Girls under-18 coxless pair oars [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Repechage 1[ race results || race reproduction ]
3rdGisborne Girls High School 1[ crew ]8:58:933.1.2
Repechage 2[ race results || race reproduction ]
2ndHastings Girls High School 1[ crew ]8:37:953.2.5
5thTaikura Rudolf Steiner School 1[ crew ]9:07:233.2.2

Event 4 Boys under-17 coxed four oars [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Repechage 1[ race results || race reproduction ]
3rdGisborne Boys High School 1[ crew ]7:20:834.1.5

Event 6 Boys under-18 coxless pair oars [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Repechage 2[ race results || race reproduction ]
5thLytton High School 1[ crew ]10:02:586.2.2

Event 13 Boys under-16 coxed quadruple sculls [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Repechage 1[ race results || race reproduction ]
2ndGisborne Boys High School 1[ crew ]8:10:0513.1.3

Event 14 Boys under-17 novice coxed four oars [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Repechage 1[ race results || race reproduction ]
4thGisborne Boys High School 1[ crew ]8:13:6814.1.6

Event 16 Girls under-16 coxless double sculls [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Repechage 1[ race results || race reproduction ]
4thNapier Girls High School 1[ crew ]10:05:2916.1.2
7thLytton High School 1[ crew ]12:26:0716.1.7

Event 18 Boys under-17 coxed quadruple sculls [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Repechage 1[ race results || race reproduction ]
4thGisborne Boys High School 1[ crew ]8:04:5018.1.6

Event 20 Girls under-15 coxless double sculls [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Repechage 1[ race results || race reproduction ]
6thLytton High School 1[ crew ]11:11:8520.1.1
Repechage 4[ race results || race reproduction ]
2ndGisborne Girls High School 1[ crew ]9:31:3420.4.4

Event 21 Girls under-18 coxed four oars [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Repechage 1[ race results || race reproduction ]
5thNapier Girls High School 1[ crew ]9:51:8221.1.8

Event 24 Boys under-17 single scull [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Repechage 1[ race results || race reproduction ]
4thGisborne Boys High School 1[ crew ]9:26:0124.1.7
5thSt John's College (Hastings) 1[ crew ]9:56:2224.1.6
---Lytton High School 1[ crew ]DNF24.1.2
Repechage 3[ race results || race reproduction ]
5thNapier Boys High School 1[ crew ]9:30:3024.3.1
6thSt John's College (Hastings) 2[ crew ]9:56:1724.3.2
Repechage 4[ race results || race reproduction ]
2ndLindisfarne College 1[ crew ]9:14:6924.4.3
3rdGisborne Boys High School 2[ crew ]9:17:4424.4.5
6thLytton High School 2[ crew ]10:28:5724.4.1

Event 26 Boys under-16 coxed four oars [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Repechage 1[ race results || race reproduction ]
1stNapier Boys High School 1[ crew ]9:30:8626.1.4

Event 27 Girls under-18 coxless double sculls [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Repechage 1[ race results || race reproduction ]
---Lytton High School 1[ crew ]DNF27.1.7

Event 28 Girls under-15 coxed quadruple sculls [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Repechage 1[ race results || race reproduction ]
1stGisborne Girls High School 1[ crew ]8:10:0428.1.5

Event 29 Girls under-17 coxed four oars [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Repechage 1[ race results || race reproduction ]
3rdGisborne Girls High School 1[ crew ]8:25:1529.1.5

Event 38 Boys under-17 coxless double sculls [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Repechage 1[ race results || race reproduction ]
5thLytton High School 1[ crew ]8:25:5438.1.6
7thGisborne Boys High School 2[ crew ]10:01:6638.1.8

Event 39 Boys under-18 single scull [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Repechage 1[ race results || race reproduction ]
2ndNapier Boys High School 1[ crew ]8:27:8439.1.4
Repechage 2[ race results || race reproduction ]
3rdNapier Boys High School 2[ crew ]8:42:1239.2.4

Event 40 Girls under-17 coxed quadruple sculls [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Repechage 1[ race results || race reproduction ]
5thTaikura Rudolf Steiner School 1[ crew ]7:56:6540.1.8

Event 42 Boys under-15 coxless double sculls [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Repechage 4[ race results || race reproduction ]
2ndGisborne Boys High School 1[ crew ]7:37:1442.4.4
3rdGisborne Boys High School 2[ crew ]8:01:1442.4.6

Event 44 Girls under-18 coxed eight [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Repechage 1[ race results || race reproduction ]
2ndGisborne Girls High School 1[ crew ]7:03:6444.1.5
 

Event 1 Boys under-16 coxless double sculls [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Heat 1[ race results || race reproduction ]
Heat 4[ race results || race reproduction ]
Scratched crews (Heats) 
YET TO RACESJHS 1[ crew ]_:__:__1.1.7
YET TO RACEGBHS 1[ crew ]_:__:__1.4.6

Event 2 Girls under-17 single scull [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Heat 4[ race results || race reproduction ]
Scratched crews (Heats) 
YET TO RACEGGHS 1[ crew ]_:__:__2.4.5

Event 3 Girls under-18 coxless pair oars [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Heat 1[ race results || race reproduction ]
Heat 2[ race results || race reproduction ]
Scratched crews (Heats) 
YET TO RACEHASG 1[ crew ]_:__:__3.1.4
YET TO RACEGGHS 1[ crew ]_:__:__3.1.8
YET TO RACERSHA 1[ crew ]_:__:__3.2.5

Event 4 Boys under-17 coxed four oars [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Heat 1[ race results || race reproduction ]
Heat 3[ race results || race reproduction ]
Scratched crews (Heats) 
YET TO RACELIND 1[ crew ]_:__:__4.1.4
YET TO RACEGBHS 1[ crew ]_:__:__4.3.2

Event 5 Boys under-15 coxed quadruple sculls [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Heat 1[ race results || race reproduction ]
Scratched crews (Heats) 
YET TO RACEGBHS 1[ crew ]_:__:__5.1.1

Event 6 Boys under-18 coxless pair oars [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Heat 2[ race results || race reproduction ]
Scratched crews (Heats) 
YET TO RACELYTT 1[ crew ]_:__:__6.2.7

Event 12 Girls under-15 coxed eight [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Heat 1[ race results || race reproduction ]
Scratched crews (Heats) 
YET TO RACEGGHS 1[ crew ]_:__:__12.1.3

Event 13 Boys under-16 coxed quadruple sculls [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Heat 3[ race results || race reproduction ]
Scratched crews (Heats) 
YET TO RACEGBHS 1[ crew ]_:__:__13.3.5

Event 14 Boys under-17 novice coxed four oars [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Heat 2[ race results || race reproduction ]
Scratched crews (Heats) 
YET TO RACENAPB 1[ crew ]_:__:__14.2.3
YET TO RACEGBHS 1[ crew ]_:__:__14.2.5

Event 16 Girls under-16 coxless double sculls [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Heat 1[ race results || race reproduction ]
Heat 2[ race results || race reproduction ]
Scratched crews (Heats) 
YET TO RACENAPG 1[ crew ]_:__:__16.1.1
YET TO RACELYTT 1[ crew ]_:__:__16.2.8

Event 18 Boys under-17 coxed quadruple sculls [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Heat 3[ race results || race reproduction ]
Scratched crews (Heats) 
YET TO RACEGBHS 1[ crew ]_:__:__18.3.7

Event 20 Girls under-15 coxless double sculls [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Heat 2[ race results || race reproduction ]
Heat 4[ race results || race reproduction ]
Scratched crews (Heats) 
YET TO RACEGGHS 1[ crew ]_:__:__20.2.1
YET TO RACELYTT 1[ crew ]_:__:__20.4.7

Event 21 Girls under-18 coxed four oars [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Heat 1[ race results || race reproduction ]
Heat 3[ race results || race reproduction ]
Scratched crews (Heats) 
YET TO RACEGGHS 1[ crew ]_:__:__21.1.3
YET TO RACENAPG 1[ crew ]_:__:__21.1.6
YET TO RACERSHA 1[ crew ]_:__:__21.3.2

Event 24 Boys under-17 single scull [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Heat 1[ race results || race reproduction ]
Heat 2[ race results || race reproduction ]
Heat 3[ race results || race reproduction ]
Heat 4[ race results || race reproduction ]
Scratched crews (Heats) 
YET TO RACELYTT 1[ crew ]_:__:__24.1.2
YET TO RACEGBHS 2[ crew ]_:__:__24.1.4
YET TO RACENAPB 1[ crew ]_:__:__24.1.7
YET TO RACELYTT 2[ crew ]_:__:__24.2.1
YET TO RACELIND 1[ crew ]_:__:__24.2.5
YET TO RACEGBHS 1[ crew ]_:__:__24.2.8
YET TO RACESJHS 2[ crew ]_:__:__24.3.5
YET TO RACESJHS 1[ crew ]_:__:__24.4.6

Event 26 Boys under-16 coxed four oars [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Heat 1[ race results || race reproduction ]
Heat 3[ race results || race reproduction ]
Scratched crews (Heats) 
YET TO RACENAPB 1[ crew ]_:__:__26.1.7
YET TO RACEGBHS 1[ crew ]_:__:__26.3.3

Event 27 Girls under-18 coxless double sculls [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Heat 1[ race results || race reproduction ]
Scratched crews (Heats) 
YET TO RACELYTT 1[ crew ]_:__:__27.1.1
YET TO RACEHASG 1[ crew ]_:__:__27.1.6

Event 28 Girls under-15 coxed quadruple sculls [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Heat 3[ race results || race reproduction ]
Scratched crews (Heats) 
YET TO RACEGGHS 1[ crew ]_:__:__28.3.3

Event 29 Girls under-17 coxed four oars [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Heat 2[ race results || race reproduction ]
Scratched crews (Heats) 
YET TO RACEGGHS 1[ crew ]_:__:__29.2.2

Event 36 Girls under-18 coxed quadruple sculls [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Heat 2[ race results || race reproduction ]
Scratched crews (Heats) 
YET TO RACEGGHS 1[ crew ]_:__:__36.2.4

Event 38 Boys under-17 coxless double sculls [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Heat 5[ race results || race reproduction ]
Heat 6[ race results || race reproduction ]
Scratched crews (Heats) 
YET TO RACEGBHS 1[ crew ]_:__:__38.5.5
YET TO RACEGBHS 2[ crew ]_:__:__38.6.3
YET TO RACELYTT 1[ crew ]_:__:__38.6.5

Event 39 Boys under-18 single scull [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Heat 1[ race results || race reproduction ]
Heat 2[ race results || race reproduction ]
Scratched crews (Heats) 
YET TO RACENAPB 1[ crew ]_:__:__39.1.3
YET TO RACENAPB 2[ crew ]_:__:__39.2.3

Event 40 Girls under-17 coxed quadruple sculls [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Heat 2[ race results || race reproduction ]
Heat 3[ race results || race reproduction ]
Scratched crews (Heats) 
YET TO RACERSHA 1[ crew ]_:__:__40.2.7
YET TO RACEGGHS 1[ crew ]_:__:__40.3.4

Event 41 Girls under-15 coxed four oars [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Heat 1[ race results || race reproduction ]
Scratched crews (Heats) 
YET TO RACEGGHS 1[ crew ]_:__:__41.1.3

Event 42 Boys under-15 coxless double sculls [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Heat 3[ race results || race reproduction ]
Heat 4[ race results || race reproduction ]
Scratched crews (Heats) 
YET TO RACEGBHS 2[ crew ]_:__:__42.3.6
YET TO RACEGBHS 1[ crew ]_:__:__42.4.7

Event 44 Girls under-18 coxed eight [ event results ]

heats > repechages > semi-finals > finals

Heat 2[ race results || race reproduction ]

Event/Race results selection

Event:   and/or  Race:

Race type:        

or choose new regatta

Other nis05 results: schools, pupils, events || medal tables, statistics, replays

Advanced results selection Add one or more of the options below to further filter your results selection

Region:

East Coast/Hawkes Bay's Schools:


Event sex:

Age-group:        


Result:

[tick box]
or choose new regatta

Other nis05 results: schools, pupils, events || medal tables, statistics, replays

NZSSRA